BSO
de Meerpaal
Alle ruimte voor vrij spel
Wat een dynamische plek, BSO de Meerpaal. Kinderen stromen er ’s middags van verschillende scholen naartoe, om daarna gezellig samen op te trekken. Dat betekent spelletjes doen op de groep. Schilderen in het atelier. Keten in de gymzaal. Koekjes bakken in de keuken. Of buiten alle energie eruit knallen op een van de drie speelpleinen. We willen maar zeggen: ruimte genoeg voor vrij spel. Maar ook voor activiteiten, waarbij we een goede mix zoeken tussen kort, lang, spontaan, voorbereid, met z’n allen of juist in groepjes. Zo stimuleren we de ontwikkeling van jouw kind, op alle mogelijke manieren.
Extra uitstapjes tijdens vakanties
Tijdens schoolvakanties organiseren we activiteiten die nét iets anders zijn dan anders. Als het even kan maken we uitstapjes naar bijvoorbeeld Oud Valkeveen, de grote speeltuin bij Heidezicht of de ijsbaan in Bussum. Of we gaan op stap met de boswachter! Dat doen we met onze eigen busjes. Die staan er toch. Mooi meegenomen: voor die vakantieactiviteiten hoef je niets extra's te betalen.
Pluspunten
- We zijn gevestigd in een voormalig schoolgebouw. Dat betekent dat we flink de ruimte hebben. Binnen, maar ook buiten.
- Open-eindemateriaal is hier favoriet. Dat is speelgoed waar kinderen zelf van alles bij kunnen bedenken of van kunnen maken. Goed voor de fantasie.
- Bij de Meerpaal vind je alles op één plek: kinderdagverblijf, peuteropvang en BSO. Handig voor jou als je kinderen in verschillende leeftijden hebt. Bovendien kunnen ze elkaar tussendoor makkelijk opzoeken en een knuffel geven.
Ouderportaal
Benieuwd wat je kind doet of meemaakt? Via het Ouderportaal houden we je zo goed mogelijk op de hoogte. We delen het activiteitenprogramma van die week, plaatsen foto’s en geven een impressie van de dag. Wil je iets kwijt over je zoon of dochter of heb je een vraag, dan kun je rechtstreeks een berichtje sturen naar de pedagogisch medewerkers op de groep. Ze reageren zo snel als kan. Ook handig: in het Ouderportaal vind je al het nieuws van onze organisatie.
Openingstijden
- maandag tot en met vrijdag van einde schooltijd tot 18:30 uur
- tijdens vakanties en studiedagen van school zijn we geopend van 8.00 uur tot 18.30 uur
- alleen gesloten op officiële feestdagen, de SKBNM-studiedag en de vrijdag na Hemelvaart
Groepsindeling
- 2 groepen voor kinderen van 4 tot 8 jaar
- 2 groepen voor kinderen van 6 tot 10 jaar
Inspectierapport
Lees hier het GGD Inspectierapport van BSO de Meerpaal.
Heb je vragen?
Stel ze aan onze Planning
Vragen over de scholenkoppeling of wachtlijst kun je stellen aan onze afdeling Planning.
Neem contact opDe locatie
Koken en bakken
Passend spelmateriaal
Creatief in het atelier
Rustig of actief?
Bewegen & Beleven
Buitenspelen na een schooldag
Klimmen en klauteren
Verder kijken
Vanuit een goed hart
We zijn een maatschappelijke kinderopvangorganisatie. Dat betekent dat we een bijdrage leveren aan de ontwikkelingskansen van ieder kind. Daarom houden we ons tarief bewust laag. Zo maken we kinderopvang zo toegankelijk mogelijk. Het houdt óók in dat we Voorschoolse Educatie (VE) bieden, voor peuters met bijvoorbeeld een taalachterstand. Zodat ze straks goed mee kunnen doen op school. En wist je dat we van elk betaald uur 1 cent investeren in maatschappelijke projecten? Goed voor de buurt – en dus ook voor jullie als gezin.